Wznawiamy treningi!

Wznawiamy treningi!

Szanowni rodzice. W związku z częściowym odmrażaniem życia społecznego w czasie pandemii, zarząd GSP podjął decyzję o powrocie do treningów  w grupach 6 osobowych. Wszyscy zawodnicy z Kadr GSP mają możliwość trenowania od 11.05.2020 r. Warunkiem uczestnictwa jest podpisanie zgody  przez rodzica. Przedstawimy także  zbiór szczegółowych zasad, do których wszyscy  będą się stosować.
Poniżej przedstawiamy podział na grupy opracowany na podstawie informacji uzyskanych od trenerów.
W kolejnych tygodniach stopniowo wracać będziemy także do treningów oddziałowych po wcześniejszym ustaleniu z rodzicami.
Zarząd GSP
 

Oświadczenia o dobrowolnym udziale w treningu: POBIERZ

 

HARMONOGRAM TRENINGÓW W GRUPACH 6 OSOBOWYCH KADR GSP

Grupa 1  

Treningi w Borui Kościelnej

Trener Werner Jakub

Wtorek, Czwartek 16.00-17.00

1. Śliż Fabian

2. Bruździński Mikołaj

3. Szymkowiak Alan

4. Michałowicz Jakub

5. Ożga Alan

6. Czapracki Jakub

 

Grupa 2

Treningi w Borui Kościelnej 

Poniedziałek, Środa  16.00-17.00

Trener Krzysztof Skotarczyk

1. Teichert Hubert

2. Rybakowski Kacper

3. Wesołowski Oskar

4. Maciejewski Julian

5. Pieniężny Szymon

6. Sibilski Artur

Grupa 3

Treningi w Borui Kościelnej

Wtorek 17.30-18.30

Piątek  16.30-17.30

Trener Tomasz Leszczyński

1. Mierzwiński Marcel

2. Protas Marcel

3. Napierała Antoni

4. Lotka Kacper

5. Leszczyński Alexander

6. Przybył Bartosz

Grupa  4

Treningi w Michorzewie na Orliku

Wtorek, Czwartek 16.30-17.30

Trener Tomasz Matusiak

1. Łuczak Tobiasz

2. Andrzejewski Maciej

3. Sibilski Aleksander

4. Haufa Dawid

5. Berger Aleks

Grupa 5

Treningi w Nowym Tomyślu

Wtorek, Czwartek 18.15-19.15

Trener Tomasz Matusiak

1. Świergiel Filip

2. Kański Jacek

3. Przybylak Aleksander

4. Rupa Bartosz

5. Cichowski Nikodem

6. Cichowski Miłosz

 

Grupa 6

Treningi w Michorzewie na Orliku

Poniedziałek, Środa 16.30-17.30

Trener Arkadiusz Heliński

1. Dybiona Szymon

2. Dybiona Antoni

3. Fornalik Albert

4. Zimny Dawid

5. Mleczak Mikołaj

6. Ludwiczak Piotr

Grupa 7

Treningi w Michorzewie

Poniedziałek, Środa 17.45-18.45

Trener Arkadiusz Heliński

1. Kwiatkowski Mateusz

2. Szałek Franciszek

3. Frąckowiak Wojciech

4. Murawski Maksymilian

5. Królik Filip

6. Lotka Jan

Grupa 8

Treningi w Borui Kościelnej

Poniedziałek, Czwartek  17.15-18.15

Trener Jakub Kałek

1. Matusiak Maksymilian

2. Knop Dawid

3. Dagobeet Romanowski

4. Filip Fujak

5. Kasztelan Maciej

6. Ślusarz Jan

Grupa 9

Treningi w Bukowcu

Poniedziałek, Środa  18.00-19.00

Trener Adrian Jakubowicz

1.  Izydorski Krzysztof

2. Kaczmarek Jakub

3. Izydorski Piotr

4. Fogt Bartłomiej

5. Piwowarski Dominik

6. Kacper Lisek

Grupa 10

Treningi w Borui Kościelnej

Poniedziałek, Czwartek 18.30.-19.30

Trener Jakub Kałek,

1. Dokowicz Kamil

2. Fijałkowski Jakub

3. Księżnik Radosław

4. Kajetan Cichy

5. Mateusz Geisler

 

Grupa 11

Treningi w Wąsowie

Poniedziałek, Środa 17.45-18.45

Trener  Jakub Werner

1. Semmler Norbert

2. Nowak Alan

3. Łuczak Amadeusz

4. Ruta Kacper

5. Bartosz Galas

6. Karol Przybylak