WYSOKIE ZWYCIĘSTWO DRUŻYNY MŁODZIK D1

W sobotnie południe gościliśmy na stadionie w Opalenicy, gdzie rozegraliśmy mecz z drużyną Promienia. Mimo, że pogoda raczej nie napawała optymizmem (padający deszcz i chłód), naszym zawodnikom nie przeszkodziło to w odniesieniu wysokiego zwycięstwa. Przez większość spotkania prowadziliśmy grę, co zostało potwierdzone zdobyciem aż dziesięciu goli. Na listę strzelców wpisali się kolejno:

5 minuta – Dawid Knop
12 minuta – Karol Przybylak
20 minuta – Igor Rzepecki
22 minuta – Dagobert Romanowski
26 minuta – Dagobert Romanowski
30 minuta – Karol Przybylak
42 minuta – Dawid Knop
45 minuta – Krystian Tomiak
48 minuta – Dagobert Romanowski
60 minuta – Krystian Tomiak

Należy wspomnieć, że drużyna gospodarzy przeprowadziła kilka groźnych akcji, jednakże ich strzały nie trafiały w światło bramki lub dobrze interweniowali nasi bramkarze. Warto także podkreślić, że swoje pierwsze oficjalne spotkanie w rozgrywkach WZPN rozegrał Jakub Zioło z oddziału GSP Bukowiec, który podobnie jak inni chłopcy mocno trenuje, by podnosić swoje umiejętności piłkarskie. Jakub rozegrał całą drugą połowę meczu i spisywał się bardzo dobrze.

Relacja: trener Dariusz Piechota