WAŻNY PUNKT

W sobotę, 28 września nasza drużyna Młodzik D 1 udała się do Jabłonnej na spotkanie z Piastem. Chłopacy z Piasta wygrali wszystkie dotychczasowe spotkania, dlatego wiedzieliśmy, że przyjeżdżamy na trudny teren i o punkty nie będzie łatwo. Pierwsza połowa nie przyniosła wiele sytuacji podbramkowych. Gra toczyła się głównie w strefie środkowej boiska, a nasi chłopcy mieli wyraźne problemy z opanowaniem piłki na nierównej nawierzchni. Chcieli konstruować fajne akcje, ale stan murawy nie pozwalał na dokładną grę po ziemi. W piętnastej minucie spotkania Piast objął prowadzenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Na drugą połowę meczu nasi chłopacy wyszli bardzo zmotywowani, co miało swoje odzwierciedlenie na boisku. Praktycznie od pierwszej minuty drugiej odsłony osiągnęliśmy wyraźną przewagę i stwarzaliśmy groźne akcje pod bramką przeciwnika. W 33 minucie bramkę na 1-1 zdobył Maksymilian Matusiak. Kolejne minuty to wciąż dobra gra GSP, ale brak skuteczności. W kilku sytuacjach zabrakło odrobiny precyzji i moglibyśmy cieszyć się ze zdobycia trzech punktów. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1 i cieszymy się ze zdobycia 1 punktu.

Relacja: trener Dariusz Piechota