UWAGA – PROŚBA DO RODZICÓW!!! – CERTYFIKACJA SZKÓŁKI GSP.

Zarząd GSP zwraca się do wszystkich rodziców lub opiekunów dzieci, które uczęszczają na treningi naszej szkółki o REJESTRACJĘ na portalu ŁĄCZY NAS PIŁKA.

Nasza szkółka bierze udział w staraniach o przyznanie ZŁOTEJ GWIAZDKI w systemie certyfikacji szkółek. Otrzymanie GWIAZDKI wiąże się z wieloma profitami, jakie szkółka może uzyskać na okres 3 lat, co może niesamowicie jeszcze bardziej usprawnić system szkolenia oraz wiele innych aspektów związanych ze szkoleniem dzieci.

Rejestracja jest koniecznym i niezbędnym elementem otrzymania ZŁOTEJ GWIAZDKI.

Poniżej przedstawiamy FILM, który prosimy obejrzeć i działać wg. Instrukcji. Cała rejestracja powinna potrwać nie dłużej niż 5 minut.

W razie jakichkolwiek problemów, prosimy kontaktować się z trenerami swoich oddziałów.

Bardzo prosimy dokonać rejestracji do 25.08.2019.

Z góry bardzo dziękujemy i prosimy o udostępnianie tej informacji na swoich profilach Fb.