TURNIEJ W BUKOWCU – PODSUMOWANIE

Dnia 26 maja na boisku sportowym w Bukowcu odbył się trzeci już turniej wewnętrznej ligi Gminnej Szkółki Piłkarskiej dla wszystkich oddziałów Skrzat, Żak, Orlik i Młodzik.
Wewnętrzną Ligę Gminnej Szkółki Piłkarskiej Sątopy współfinansuje Gmina Nowy Tomyśl w ramach zadania „Wyrównywanie szans dla dzieci i młodzieży ze środowisk wiejskich poprzez profesjonalne szkolenie z zakresu piłki nożnej oraz urozmaicone współzawodnictwo sportowe”. Zadanie te finansowane jest z następujących środków: finansowy wkład własny- 61,85 %, Gmina Nowy Tomyśl- 34,68%, wkład osobowy (wolontariat)- 3,47 %.

Wyniki klasyfikacji zespołowej:

SKRZAT
I MIEJSCE- Boruja Kościelna 
II MIEJSCE- Boruja Kościelna (grupa mieszana)

ŻAK
I MIEJSCE- Michorzewo 2
II MIEJSCE- Michorzewo 1
III MIEJSCE- Sątopy
IV MIEJSCE- Wąsowo
V MIEJSCE- Przyłęk

ORLIK
I MIEJSCE- Bolewice
II MIEJSCE- Przyłęk
III MIEJSCE- Sątopy 
IV MIEJSCE- Michorzewo 
V MIEJSCE- Wąsowo
VI MIEJSCE- Miedzichowo

MŁODZIK
I MIEJSCE- Bukowiec
II MIEJSCE- Michorzewo
III MIEJSCE- Sątopy
IV- Wąsowo
V MIEJSCE- Bolewice
VI MIEJSCE- Przyłęk
VII MIEJSCE- Wytomyśl

A tak przedstawia się klasyfikacja indywidualna turnieju:

SKRZAT
7 bramek- Mikołaj Bruździński (Boruja Kościelna)
2 bramki- Hubert Teichert, Szymon Pieniężny (Boruja Kościelna)
1 bramka- Filip Kaźmierczak, Piotr Ziemek, Antonii Lipski, Alan Szymkowiak

ŻAK
12 bramek- Franciszek Dziamski (Michorzewo 2)
4 bramki- Julia Ławecka (Sątopy)
2 bramki- Bartosz Świtała ( Michorzewo)
1 bramka- Paweł Cackowski (Wąsowo), Mateusz Ślusarczyk (Sątopy), Miłosz Sokołowski, Tymon Tomala, Filip Misiak, Michalina Szukała, Bartosz Nowak, Szymon Świtała, Patryk (Michorzewo)

ORLIK
6 bramek- Konrad Błaszczyk (Sątopy)
4 bramki- Oliwier Łuczkowski (Przyłęk), Kacper Patrzała (Bolewice)
2 bramki- Mikołaj Nowak, Mateusz Rybakowski (Wąsowo), Szymon Błoński, Karol Daniec, Maksymilian Murawski (Przyłęk), Konrad Błaszczyk (Sątopy), Stanisław Kazimierczak (Bolewice), Jakub Nowak (Michorzewo)
1 bramka- Ksawery Kaźmierczak, Filip Rybakowski (Wąsowo), Mateusz Strzelczak (Sątopy), Kamil Pawlak, Łukasz Wartel, Kamil Kaczmarek (Bolewice), Alan Łodyga, Ksawery Mencwel (Miedzichowo), Alan Łanoszka, Dawid Adamczak, Oliwier Adamczak (Michorzewo)

MŁODZIK
10 bramek- Antonii Wojtkowiak ( Michorzewo)
8 bramek- Konrad Pilc (Bolewice)
7 bramek- Kacper Kotarba (Wąsowo)
6 bramek- Emil Dziamski (Michorzewo), Wincenty Jakubowski (Sątopy)
5 bramek- Kacper Rogalski (Bukowiec)
4 bramki- Antonii Kamieniczny (Bolewice), Wojciech Patan (Bukowiec)
3 bramki- Mikołaj Szarawaga, Mikołaj Wilk (Bukowiec), Kacper Drążkowiak (Michorzewo), Kamil Rajewski (Sątopy), Jakub Przewoźny (Bolewice), Damian Weselski (Przyłęk)
2 bramki- Aleks Wójcik (Bukowiec), Hubert Błaszczyk (Sątopy), Eryk Gomuła (Bolewice), Kacper Sobczak (Wytomyśl)
1 bramka- Marcel Nowak, Arkadiusz Jasiński (Michorzewo), Adam Ławecki (Sątopy), Jakub Łuczak, Filip Przybylak (Wąsowo), Dominik Pawlak, Damian Pilc (Bolewice), Hubert Sitek (Przyłęk).

Wszystkim zawodnikom gratulujemy sukcesów zespołowych i indywidualnych👏👏👏