TURNIEJ W BOLEWICACH – PODSUMOWANIE

Dnia 14 kwietnia na boisku sportowym w Bolewicach odbył się drugi już turniej wewnętrznej ligi Gminnej Szkółki Piłkarskiej dla wszystkich oddziałów Skrzat, Żak, Orlik i Młodzik.
Wyniki klasyfikacji zespołowej:
SKRZAT
I MIEJSCE- Boruja Kościelna 
II MIEJSCE- Przyłęk
III MIEJSCE- Michorzewo
ŻAK
I MIEJSCE- Przyłęk
II MIEJSCE- Michorzewo 2
III MIEJSCE- Wąsowo
IV MIEJSCE- Michorzewo 1
ORLIK
I MIEJSCE- Bolewice
II MIEJSCE- Przyłęk
III MIEJSCE- Michorzewo
IV MIEJSCE- Wąsowo/Boruja Kościelna
V MIEJSCE- Miedzichowo
VI MIEJSCE- Sątopy
MŁODZIK
I MIEJSCE- Bolewice
II MIEJSCE- Bukowiec
III MIEJSCE- Wąsowo/Boruja Kościelna
IV MIEJSCE- Michorzewo
V MIEJSCE- Sątopy
VI MIEJSCE- Wytomyśl
A tak przedstawia się klasyfikacja indywidualna turnieju:
SKRZAT
9 bramek- Łuczkowski Kryspin (Przyłęk)
5 bramek- Bruździński Mikołaj (Boruja Kościelna)
4 bramki- Pieniężny Szymon (Boruja Kościelna)
2 bramki- Kaźmierczak Filip (Boruja Kościelna), Kuźlak Borys (Przyłęk)
1 bramka- Piter Milosz, Rajewicz Patryk (Michorzewo), Kasperski Borys (Przyłęk)
ŻAK
11 bramek- Żurawik Stanisław (Przyłęk)
4 bramki- Murawski Maksymilian (Przyłęk)
2 bramki- Rybakowski Kacper (Wąsowo), Ciźla Nikodem, Misiak Filip, Opala Patryk (Michorzewo 2), Jankowski Grzegorz (Przyłęk) 
1 bramka- Kasperczak Gabriela (Michorzewo 1), Pawlak Daniel (Przyłęk), Cackowski Paweł (Wąsowo)
ORLIK
5 bramek- Patrzała Kacper, Kazimierczak Stanisław (Bolewice)
4 bramki- Wartel Łukasz (Bolewice), Rybakowski Mateusz (Wąsowo/Boruja Kościelna), Żurawik Stefan (Przyłęk), 
3 bramki- Daniec Karol (Przyłęk)
2 bramki- Królik Filip (Bolewice), Nowak Mikołaj (Wąsowo/Boruja Kościelna), Łuczkowski Oliwier, Szymaniak Piotr (Przyłęk), Adamczak Dawid (Michorzewo)
1 bramka- Adamczak Stanisław (Sątopy), Mencwel Ksawery (Miedzichowo), Sitek Hubert (Przyłęk)
MŁODZIK
6 bramek- Pilc Konrad (Bolewice), Wojtkowiak Antonii (Michorzewo)
5 bramek- Szarawaga Mikołaj (Bukowiec)
4 bramki- Kamieniczny Antonii (Bolewice), Kotarba Kacper, Łuczak Jakub (Wąsowo), Rogalski Kacper (Bukowiec)
3 bramki- Pawlak Dominik (Bolewice), Błaszczyk Hubert, Rajewski Kamil (Sątopy)
2 bramki- Przewoźny Jakub (Bolewice), Nowak Marcel (Michorzewo), Błaszczyk Konrad (Sątopy), Kotarba Kacper (Wąsowo)
1 bramka- Wójcik Aleks, Patan Wojciech (Bukowiec), Jasiński Arkadiusz, Drążkowiak Kacper (Michorzewo), Komin Mariusz (Wąsowo), Matyjasik Szymon (Wytomyśl)

Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy!!!