Trener Dariusz Piechota  zawiesza pracę w GSP.

Trener Dariusz Piechota zawiesza pracę w GSP.

Z dniem 30 kwietnia 2020r. trener Dariusz Piechota z powodów  zawodowych zawiesza pracę w GSP.

Trener Darek, którego część społeczności piłkarskiej kojarzy jako „Kobrę” związany był z naszym klubem od początku  działalności. W latach 2014-2015 prowadził odział Jastrzębsko. Następnie od 2015 do 2017 roku szkolił dzieci w oddziale Wytomyśl.

W latach 2017 do chwili obecnej prowadził z sukcesami drużyny kadr GSP. Prowadzone przez niego drużyny  awansowały do grup mistrzowskich, a także wielokrotnie wygrywały turnieje halowe. Z całą pewnością praca, której trener poświęcał się całym sercem miała ogromny wpływ na rozwój indywidualny wielu zawodników, a prowadzone przez  niego zespoły posiadały swój styl. Perfekcyjna organizacja zajęć oraz bardzo dobre relacje z rodzicami to znak firmowy trenera Dariusza Piechoty.

Trener Darek jako  piłkarz znany był z olbrzymiej woli walki i charakteru. To z pewnością sportowiec z krwi i kości. Człowiek z zasadami, który niejednokrotnie potrafił wspierać nas swoją mądrością.

Warto dodać, że Trener Dariusz Piechota wspiera klub w różnego rodzaju akcjach, a także przy współpracy z firmą Elektrorecykling.

Wierzymy, że charakter sportowca i pasja, którą w sobie ma trener  spowodują, że pomimo wielu obowiązków znów zobaczymy  się na zielonym boisku  w koszulce z herbem GSP na piersi.

W imieniu zawodników, rodziców i całej społeczności naszego klubu serdecznie dziękujemy trenerowi za dotychczasową pracę.

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć, na których jest trener Dariusz.