RZUTEM NA TAŚMĘ

Dwie bramki zdobyte w ostatnich fragmentach spotkania zadecydowały o tym, że Orliki E1 mogły się dziś cieszyć z trzech zdobytych punktów. Podopieczni Arkadiusza Helińskiego w sobotę podejmowali w Michorzewie zespół Lipna Stęszew i wygrali 8:6.

Początek meczu nie zapowiadał większych kłopotów z wywalczeniem zwycięstwa. Po kwadransie gry i trzech golach Maksymiliana Matusiaka GSP prowadziło 3:1. Jednak w końcówce pierwszej części gry goście zaatakowali i na przerwę zespoły schodziły przy remisie 3:3. Po zmianie stron ponownie w pierwszych minutach lepsi byli gospodarze.

Po bramkach Jana Ślusarza, Szymona Dybiony i Maksymiliana Matusiaka prowadzili już 6:3. Wtedy nastąpił zryw gości, którzy na pięć minut przed końcem doprowadzili do remisu 6:6. Końcówka na szczęście należała do naszych zawodników. W ostatnich fragmentach meczu skutecznie uderzali Maksymilian Matusiak i Franciszek Szałek.

Bramki: Maksymilian Matusiak 5, Jan Ślusarz 1, Szymon Dybiona 1 i Franciszek Szałek 1.

Skład: Maciej Andrzejewski, Kamil Pawlak – Albert Fornalik, Wojciech Frąckowiak, Franciszek Szałek, Jan Ślusarz, Szymon Dybiona, Maksymilian Matusiak, Antoni Dybiona, Arkadiusz Makara, Kacper Araszkiewicz i Piotr Izydorski

Relacja: trener Tomasz Matusiak