Ruszamy z NOWĄ STRONĄ GSP

Drodzy rodzice , dzieci…

Gminna Szkółka Piłkarska chcąc iść z duchem czasu postanowiła stworzyć nowoczesną stronę internetową.

Nowa strona przede wszystkim ma być bardziej przyjazna dla odwiedzających ją. Ze względu na to, że w naszej szkółce jest coraz więcej oddziałów, zawodników, członków GSP musieliśmy poczynić starania o unowocześnienie strony.

Prócz podstawowych danych odn. GSP, czyli Statutu, Regulaminu,  danych kontaktowych itd.  znajdziecie Państwo :

W zakładce –

ODDZIAŁY KLUBU – zostają wydzielone dwie grupy:

1.       Grupa certyfikowana – gdzie będą widoczne nasze drużyny, które biorą udział w certyfikacji PZPN, z podziałem na grupy wiekowe. Dodatkowo, po wejściu na dana grupę wiekową znajdziecie Państwo skład osobowy – czyli swoje dzieci 🙂 , nazwisko trenera oraz kontakt do niego. W chwili obecnej, zamiast zdjęć są umieszczone animacje, które będą zamienione na zdjęcia, które wykonamy na sesji zdjęciowej w każdej grupie. Dodatkowo w górnej części każdej z tych stron będzie zdjęcie grupowe, które również wykonamy na jednym z treningów.

2.       Grupa niecertyfikowana – w tym miejscu znajdować się będzie podział na gminy, a następnie na miejscowości oraz ostatecznie grupy treningowe. Również i tu wykonamy zdjęcia profilowe oraz grupowe, które tam zamieścimy. Nie zabraknie również kontaktu do trenera. Obecnie jesteśmy na etapie ustalania grup, oraz osób do nich przynależnych.

ROZGRYWKI – to kolejna zakładka, w której znajdować się będą wszystkie wyniki oraz tabele rozgrywek grup certyfikowanych (mecze ligowe), niecertyfikowanych (turnieje GSP), oraz inne rozgrywki, turnieje w których GSP będzie brało udział.

SZKÓŁKA – czyli zakładka, w której znajdować się będą najświeższe NEWSY, podstawowe informacje o GSP, Statut, Regulamin, Dokumenty do pobrania (np. deklaracje członkowskie), oraz struktura organizacyjna klubu.

STREFA RODZICA oraz STREFA ZAWODNIKA – to zakładki poświęcone wyłącznie dla Was. Będą tam umieszczane informacje np. o obozach sportowych, jak np. zapisać dziecko do GSP oraz wiele innych przydatnych artykułów. Obecnie ta strona jest jeszcze w budowie, więc na końcowy rezultat jeszcze chwilkę należy poczekać.

PARTNERZY – zakładka ta będzie poświęcona naszym PARTNEROM, bez których nie jesteśmy w stanie normalnie prosperować. Będą na niej zamieszczone informacje o kryteriach naszej współpracy.

TV GSP – zakładka zagadka/niespodzianka. I aby w dalszym ciągu była to niespodzianka – na tym zakończmy opis tej zakładki 🙂 .

KONTAKT – czyli miejsce, w którym znajdziecie Państwo informacje z kim i w jaki sposób możecie się skontaktować. Czy telefonicznie, mailowo czy może przez formularz kontaktowy.

Oczywiście na głównej stronie będą się wyświetlały aktualności, loga PARTNERÓW GSP itd.

Ze względu na to, że nasza strona jest obecnie w budowie, bardzo prosimy o wyrozumiałość, a my ze swojej strony obiecujemy, że postaramy się, aby strona w szybkim czasie została w 100% zakończona.

Zarząd GSP