PREZENT NA DZIEŃ DZIECKA!!!

W sobotnie południe nasi zawodnicy reprezentujący GSP w kategorii Młodzik D1 gościli na boisku w Bukowcu drużynę Sokoła Rakoniewice. Można śmiało napisać, że chłopacy zrobili sobie, trenerowi, rodzicom oraz kibicom oglądającym to spotkanie piękny prezent na Dzień Dziecka. Mecz obfitował w wiele sytuacji podbramkowych, akcji indywidualnych i zespołowych, pięknych strzałów, goli i interwencji bramkarskich. Jednym słowem było to piękne widowisko sportowe. Już w pierwszej minucie spotkania bramkę dla GSP zdobył Paweł Ruta. Kolejne minuty spotkania to lekka przewaga naszego zespołu, który konstruował fajne akcje oraz próby kontrataków zawodników z Rakoniewic. W 12 minucie jedna z prób drużyny gości okazała się skuteczna i zakończyła się zdobyciem wyrównującej bramki. Mimo straty gola nasi chłopcy nie zmienili sposobu gry i wciąż konstruowali akcje ofensywne. W 15 minucie gola na 2-1 dla GSP zdobył Dawid Knop, a tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę na listę strzelców wpisał się Dominik Piwowarski. W drugiej połowie meczu, mimo iż z nieba ,,lał się żar” nasi chłopacy podkręcili tempo gry. Wydawało się, że zdobycie kolejnych goli jest nieuniknione. Te przypuszczenia znalazły swoje potwierdzenie zdobyciem kolejnych bramek. W 33 minucie swoją drugą bramkę w spotkaniu zdobył Paweł Ruta. W 37 minucie na listę strzelców wpisał się Dagobert Romanowski. W protokole meczowym odnotował się także grający na pozycji bocznego obrońcy Kacper Lisek, który w 50 minucie zdobył pięknego gola. W 53 minucie szczęście uśmiechnęło się do drużyny gości, którzy zdobyli drugiego gola.
Spotkanie zamknął Dawid Knop strzelając gola na 7-2, w 59 minucie spotkania.
Po końcowym gwizdku sędziego, była ogromna radość ze zdobycia 3 punktów oraz miła niespodzianka – lody dla każdego zawodnika naszej drużyny.

Relacja: trener Dariusz Piechota