Porażka trampkarzy na zakończenie sezonu.

W dniu 10.11.2018r. o godzinie 12:00 GSP Sątopy rozegrało ostatni mecz w tej rundzie.

Na zakończenie podjęliśmy u siebie drużynę Koziołek Poznań. Początek meczu był bardzo wyrównany.

Z czasem jednak drużyna gości przejęła inicjatywę. Do szatni schodzimy z wynikiem 2:0. Druga połowa rozpoczęła się kolejną dobrą akcją gości, co doprowadziło do wyniku 3:0. W 50 minucie Alan Nowak przeprowadził akcję bocznym sektorem boiska i został sfaulowany w polu karnym. Bramkę na 3:1 strzela Adrian Piosik wykorzystując rzut karny. Ta bramka daje nadzieję drużynie gospodarzy. Jednak goście w tym meczu wykazują się większymi umiejętnościami piłkarskimi i strzelają nam bramki na 4:1 i 5:1.

Wynik do końca meczu nie ulega zmianie.

received_868506753354644

W tej rundzie kończymy na 6 miejscu w tabeli  w I lidze okręgowej Trampkarza C2 z dorobkiem 16 punktów i minimalną stratą do czołówki tabeli. Dziękuję wszystkim za dobry sezonteraz czas na odpoczynek i na ładowanie baterii na kolejny sezon.