PORAŻKA, REMIS I ZWYCIĘSTWO

Taki oto progres wyników, jak w tytule stoi, osiągnęły Żaki F1 w turnieju ligi mistrzowskiej, który w sobotę odbył się Borui Kościelnej. Na początek piłkarze GSP wysoko ulegli Akademii Reissa Poznań, która tego dnia dysponowała najsilniejszym swym składem i zdecydowanie górowała nad rywalami. Później punktowo było już lepiej.

Najpierw podopieczni Tomasza Matusiaka zremisowali z Chrobrym Gniezno 1:1, a chwilę potem wygrali z Orlikiem Mosina 1:0. Za dwa tygodnie w Gnieźnie rozegrany zostanie ostatni turniej. Po trzech zawodach w tabeli prowadzi Chrobry Gniezno (18 punktów), przed Akademią Reissa Poznań (16 punktów), Gminną Szkółką Piłkarską (14 punktów) i Orlikiem Mosina (2 punkty).

Jak zwykle na wysokości stanęły nasze mamy. Przygotowały słynne już „placki” i ciepłe napoje, których każdy chętny mógł skosztować. Dziękujemy!!!

GSP – Akademia Reissa Poznań 0:7
GSP – Chrobry Gniezno 1:1 (bramka Miłosz Cichowski)
GSP – Orlik Mosina 1:0 (bramka Nikodem Cichowski)

Skład: Tobiasz Łuczak, Mateusz Kwiatkowski – Aleksander Sibilski, Jacek Kański, Nikodem Cichowski, Miłosz Cichowski, Bartosz Rupa, Aleksander Przybylak, Marcel Fabian, Filip Świergiel i Alex Berger.

Relacja: Trener Tomasz Matusiak