Podsumowanie ostatnich kolejek kategorii Młodzik D1

W dwóch kolejkach kończących zmagania w III lidze okręgowej kategorii Młodzik D1 przyszło nam się zmierzyć z drużynami Obry Zbąszyń oraz Sokoła Rakoniewice.
Niestety oba mecze zakończyły się niekorzystnym dla nas rezultatem.
Mecz z Obrą skończył się wynikiem 4-3 dla gości, natomiast wczorajszy mecz wyjazdowy  przegraliśmy  2-3.  W obu tych spotkaniach nie byliśmy drużyną gorszą, a o końcowym wyniku zadecydowały błędy indywidualne, co jest normalne w młodzieżowym futbolu.
Zabrakło także skuteczności pod bramką przeciwnika. Ostatecznie kończymy sezon na drugiej pozycji, co jest dobrym wynikiem. Lekki niedosyt jednak pozostał. Uważam, i nie jest to tylko moja subiektywna opinia, ale także głosy trenerów drużyn, z którymi rywalizowaliśmy, że nasi chłopcy „piłkarsko” prezentowali się  najlepiej z pośród drużyn, z którymi przyszło nam rywalizować. Jest to coś, z czego na prawdę należy się cieszyć.
Nie ukrywam, że jednym z naszych celów było zdobycie pierwszego miejsca, jednak nie udało się nam zgromadzić wystarczającej ilości punktów. Myślę, że zmobilizuje nas to do dalszej pracy i postaramy się o awans w kolejnym sezonie. Można także zadać sobie pytanie: co w sporcie młodzieżowym jest ważniejsze, wynik czy gra?
hgfd
Podsumowując, chcę podziękować zawodnikom za frekwencję na treningach oraz wysiłek włożony w podnoszenie swoich umiejętności piłkarskich oraz rodzicom za to, że zawsze są z nami.
Przygotował trener Darek
Info zamieścił: Tomasz Radwan