PILNE SPOTKANIE Z RODZICAMI!!!

W dniu dzisiejszym została przeprowadzona w Gminnej Szkółce Piłkarskiej kontrola PZPN wz. z certyfikacją szkółki. Przypominamy, że GSP stara się o otrzymanie najwyższej ZŁOTEJ GWIAZDKI.

Kontrola przebiegła bardzo pozytywnie, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

W związku z tym, zarząd GSP podjął decyzję że na 3 września zwołuje PILNE – OBOWIĄZKOWE zebranie zarządu z rodzicami zawodników, którzy uczestniczą w treningach kadr. Zebranie to, jest związane min. z rejestracją rodziców a następnie ich dzieci (zawodników GSP) na portalu ŁĄCZY NAS PIŁKA, gdzie aby otrzymać certyfikat, każdy zawodnik musi się tam znaleźć.

Osoby odpowiedzialne w GSP za certyfikat wykonały ogrom pracy, aby otrzymać najwyższą w Polsce stopień ZŁOTEJ GWIAZDKI, lecz końcowym etapem, jest rejestracja, którą muszą dokonać rodzice.

Zebranie odbędzie się 3 września (wtorek) o godzinie 19:00 w Domu Kultury w Borui Kościelnej.

Prosimy o przybycie jednego z rodziców każdego dziecka uczęszczającego do kadry GSP. Nieobecność kogokolwiek, może skutkować bardzo przykrymi konsekwencjami związanymi z otrzymaniem ZŁOTEJ GWIAZDKI. Jeśli któryś z rodziców, mimo szczerych chęci, nie będzie mógł uczestniczyć w spotkaniu, prosimy o pilny kontakt przed terminem zebrania, z koordynatorem szkolenia GSP Jakubem Kałkiem tel. 725269725.

Prosimy potraktować naszą prośbę jako – PILNĄ!!!

Rodziców oraz trenerów prosimy o udostępnienie powyższej informacji.