PIERWSZY TURNIEJ WEWNĘTRZNEJ LIGI GMINNEJ SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ ZA NAMI!!!

Dnia 24 marca na boisku sportowym w Borui Kościelnej odbył się pierwszy turniej wewnętrznej ligi Gminnej Szkółki Piłkarskiej dla wszystkich oddziałów Skrzat, Żak, Orlik i Młodzik.

Wyniki klasyfikacji zespołowej:

SKRZAT
I MIEJSCE- Boruja Kościelna 1
II MIEJSCE- Boruja Kościelna 2

ŻAK
I MIEJSCE- Michorzewo 2
II MIEJSCE- Boruja Kościelna
III MIEJSCE- Sątopy
IV MIEJSCE- Michorzewo 1
V Miejsce- Wąsowo

ORLIK
I MIEJSCE- Sątopy
II MIEJSCE- Michorzewo
III MIEJSCE- Bolewice
IV MIEJSCE- Wąsowo
V MIEJSCE- Boruja Kościelna
VI MIEJSCE- Miedzichowo
VII MIEJSCE- Przyłęk

MŁODZIK
I MIEJSCE- Bukowiec
II MIEJSCE- Michorzewo
III MIEJSCE- Wąsowo
IV MIEJSCE- Sątopy
V MIEJSCE- Bolewice
VI MIEJSCE- Wytomyśl

A tak przedstawia się klasyfikacja indywidualna turnieju:

SKRZAT
11 bramek- Teichert Hubert (Boruja Kościelna 1)
8 bramek- Bruździński Mikołaj (Boruja Kościelna 2)
4 bramki- Kaźmierczak Filip (Boruja Kościelna 2)
1 bramka- Napierała Wiktor, Szymkowiak Alan (Boruja Kościelna 2), Pieniężny Szymon (Boruja Kościelna 1)

ŻAK
8 bramek- Dziamski Franciszek (Michorzewo 2) 
3 bramki- Silski Wiktor (Michorzewo 2), Heinrich Antonii, Mierzwiński Marcel (Boruja Kościelna)
2 bramki- Kwiatkowski Mateusz, Jakubowski Paskal (Sątopy), Nowak Bartosz (Michorzewo 2), Sokołowski Miłosz (Michorzewo 1), Rybakowski Kacper (Wąsowo), Przybył Bartosz (Boruja Kościelna),
1 bramka- Opala Patryk (Michorzewo 2), Tomala Tymoteusz (Michorzewo 1), Napierała Antonii (Boruja Kościelna)

ORLIK
11 bramek- Patrzała Kacper (Bolewice)
8 bramek- Lotka Adam (Sątopy)
7 bramek- Nowak Jakub (Michorzewo)
6 bramek- Kazimierczak Stanisław (Bolewice), Rybakowski Mateusz (Wąsowo)
5 bramek- Królik Filip (Bolewice), Adamczak Stanisław (Sątopy), Łanoszka Alan (Michorzewo), Łodyga Alan (Miedzichowo)
4 bramki- Nowak Mikołaj (Wąsowo), Lehmann Wojciech (Michorzewo), Świergiel Filip (Boruja Kościelna) 
3 bramki- Strzelczak Mateusz (Sątopy), Mikołaj Wolny (Przyłęk), Rupa Bartłomiej (Boruja Kościelna)
2 bramki- Berger Alex (Wąsowo), Adamczak Dawid (Michorzewo), Tyliński Bruno (Boruja Kościelna)
1 bramka- Sibilski Aleksander (Wąsowo), Rataj Mikołaj (Michorzewo), Wilk Mikołaj, Daniec Karol (Przyłęk), Mencwel Ksawery, Filosek ( Miedzichowo)

MŁODZIK
9 bramek- Szarawaga Mikołaj (Bukowiec)
6 bramek- Rogalski Kacper (Bukowiec)
4 bramki- Pilc Konrad (Bolewice), Łęszczak Emil (Michorzewo), Patan Wojciech (Bukowiec)
3 bramki- Wojtkowiak Antonii (Michorzewo), Przybylak Filip(Wąsowo), Lisiak Dawid (Sątopy), Giel Mateusz (Wytomyśl)
2 bramki- Dziamski Emil (Michorzewo), Krajewski Klaudiusz, Kotarba Kacper (Wąsowo), Rajewski Kamil (Sątopy)
1 bramka- Kamieniczny Antonii, Przewoźny Jakub, Wartel Łukasz (Bolewice), Nowak Marcel, Drążkowiak Kacper (Michorzewo), Błaszczyk Konrad (Sątopy), Wójcik Aleks (Bukowiec)

Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy!!!👏👏👏