OSTATNI TURNIEJ ŻAKA F2 W BORUI KOŚCIELNEJ

OSTATNI TURNIEJ ŻAKA F2 W BORUI KOŚCIELNEJ

Gospodarzem ostatniego turnieju w kategorii Żaka F2 byli nasi chłopcy. Ładna murawa na stadionie w Borui Kościelnej, nagłośnienie i spiker, w rolę którego wcielił się prezes Tomasz Leszczyński wszystko to sprawiło,że zawodnicy mogli się poczuć jak prawdziwe gwiazdy. Po przedstawieniu składów wszystkich drużyn przystąpiono do sportowej rywalizacji. W pierwszym meczu nasi zawodnicy wygrali z GAP GRODZISK WLKP 2:0, po dwóch trafieniach Marcela Mierzwińskiego i na tą chwilę byli liderami rozgrywek. Porażka w drugim meczu z NAP NOWY TOMYŚL 2:0 zepchnęła chłopaków na drugie miejsce. Decydujący o końcowej klasyfikacji był mecz z OSIR LWÓWEK. Zwycięstwo dawało pierwsze miejsce. Mimo kilku dogodnych sytuacji mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Zabrakło gry zespołowej i 
dogrywania piłki do lepiej ustawionych kolegów. Ostatecznie po czterech rozegranych turniejach zebraliśmy tyle samo punktów, co lider GAP Grodzisk Wlkp. 
Po zakończeniu rywalizacji wszystkie drużyny mogły skosztować placków upieczonych przed naszych wspaniałych rodziców oraz kiełbasek ufundowanych przez Prezesa GSP. 
Trener Krzysztof dziękuje wszystkim za pomoc i wsparcie podczas całego sezonu.

GSP-GAP GRODZISK WLKP 2:0- MIERZWIŃSKI ×2
GSP-NAP NOWY TOMYŚL 0:2
GSP-OSIR LWÓWEK 0:0

Skład: SILSKI WIKTOR, RYBAKOWSKI KACPER, NOWICKI JAKUB, MIERZWIŃSKI MARCEL, HEINRICH ANTONII, LESZCZYŃSKI ALEXANDER, LOTKA KACPER, PRZYBYŁ BARTOSZ, NAPIERAŁA ANTONII.

Relacja: Trener Krzysztof Skotarczyk 
Foto: Państwo Silscy