KOMUNIKAT WZ. Z  PRZEDŁUŻONYMI OBOSTRZENIAMI.

KOMUNIKAT WZ. Z PRZEDŁUŻONYMI OBOSTRZENIAMI.

Szanowni  rodzice.

W związku z przedłużeniem przez władze państwowe obostrzeń związanych z pandemią informujemy, że na chwilę obecną do 18 kwietnia 2021 r nie mogą odbywać się żadne treningi ani nie mogą być prowadzone żadne rozgrywki dzieci i młodzież.

Zarząd GSP podjął decyzję, że wszystkie  odwołane treningi  zostaną odrobione na tzw. półkoloniach w miesiącu Lipcu.

Treningi odbywać będą się w danym oddziale a klub zapewni ciepły posiłek.

Chcemy przypomnieć, że jako jeden z niewielu klubów odrobiliśmy treningi, które nie odbyły się w roku 2020 właśnie na tzw. półkoloniach.

Informujemy także, że klub planuje w okresie czerwiec-sierpień  2021 r. zorganizować co najmniej 5 dużych turniejów dla dzieci z oddziałów.

Z naszych informacji wynika że drużyny grające w WZPN (kadry) mają rozegrać swoje ligi w systemie sobota-środa, w momencie gdy zostaną poluzowane obostrzenia.

Apelujemy do wszystkich państwa  o  systematyczne płacenie składek członkowskich.

Pandemia wiecznie straszyć nas nie będzie a ruch każdemu dziecku będzie potrzebny jak nigdy dotąd.

Liczymy na wasze wsparcie.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ OSOBNO NIEWIELE.

ZARZĄD GSP SĄTOPY.