GSP w Gminie Kamieniec

GSP w Gminie Kamieniec

Drodzy rodzice i dzieci…

Zarząd Gminnej Szkółki Piłkarskiej Sątopy informuje, że od września 2019 roku dołączyły  do nas kolejne oddziały.

Oficjalnie mieliśmy przedstawić naszych nowych zawodników na pierwszym turnieju, który zaplanowany był na 29.03.2020.  Przedstawienie każdego zawodnika  odkładamy na pierwszy możliwy do rozegrania turniej (jak wszystko wróci do normy).

Dziś już jednak podajemy, że  przy współpracy z Gminą Kamieniec powstały 3 oddziały, w których rozpoczęliśmy są profesjonalne treningi z zakresu piłki nożnej. Dzieci trenują  w Parzęczewie, Łękach Wielkich i Konojadzie. Cieszymy się, że kolejna Gmina jest częścią klubu, który stara się wyrównywać szanse dla dzieci z małych środowisk wiejskich. Niestety tak jak w Gminie Kamieniec jaki i innych naszych oddziałach gminnych treningi na czas kwarantanny zostały zawieszone.

Po kliku miesiącach współpracy jesteśmy przekonani, że środowisko Gminy Kamieniec: dzieci, rodzice zasługują na to by być częścią naszego klubu. Wierzymy, że jak wszystko wróci do normy to dzieci oraz ich rodzice przekonają się, że GSP to najlepsze miejsce na rozwój młodych talentów. Czekamy z niecierpliwością na to abyście mogli w pełni skorzystać z tego co od ponad 6 lat doświadczają dzieci z innych miejscowości Gmin: Kuślin, Miedzichowo czy Nowy Tomyśl.

Zapewne każdy szanujący się kibic młodzieżowej piłki nożnej wie, co to jest CERTYFIKAT SZKÓŁKI. Jest to ogromny sukces, jaki udało nam się osiągnąć i otrzymaliśmy najwyższą: Złotą Gwiazdkę, co udowadnia – że jesteśmy jednymi z najlepszych w Polsce.

Dlatego też, jednoznacznie podjęliśmy decyzję, że klub nasz będzie ubiegał się o certyfikat PZPN dla oddziału Kamieniec, co po konsultacjach z Wielkopolskim ZPN spotkało się z aprobatą.

Aby otrzymać taki certyfikat klub musi spełnić szereg procedur po to, by w przyszłości dzieci mogły jeszcze bardziej się rozwijać. Jednym z wymogów jest zarejestrowanie dziecka.

Dlatego prosimy aby każdy rodzic założył sobie konto na „Łączy nas piłka” (jest to strona internetowa Polskiego Związku Piłki Nożnej) i zarejestrował swoje dziecko do oddziału Kamieniec. W razie jakichkolwiek problemów z rejestracją, zapewniamy, że odpowiednie przeszkolenie przejdą trenerzy Waszych dzieci i jak tylko się rozpoczną treningi postarają się Wam pomóc.

Bardzo prosimy o dokładne obejrzenie filmu instruktażowego. Poniżej umieszczamy film jak należy to zrobić.

FILM – JAK ZAREJESTROWAĆ DZIECKO W GSP

Pragniemy podpowiedzieć kilka spraw, które są ważne a nie zostały ujęte w filmie:

– Prosimy dodać zdjęcie dziecka.

– Prosimy przypisać dziecko do danego klubu – Wybieramy  Gminna Szkółka Piłkarska Sątopy – a następnie zaznaczyć: GSP KAMIENIEC

– Dla lepszego komfortu pracy zalecamy rejestrację przez Komputer.

Starujemy J