E2 ORLIK

Tu znajdziecie Państwo informację o aktualnych wynikach E2 ORLIK

 

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

1 OBRA Zbąszyń  – NKS Niepruszewo 2017-04-02 10:30 Obra Zbąszyń (Zbąszyń, 17 Stycznia ) 2:5
2 GMINNA SP SĄTOPY  – GKS Dopiewo 2017-04-01 11:00 Gminna SP Sątopy (Michorzewo, Szkolna 2) 4:4

Kolejka: 2 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

3 NKS Niepruszewo  – GMINNA SP SĄTOPY 2017-04-09 13:00 NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17) 2:9
4 PATRIA Buk  – OBRA Zbąszyń 2017-04-08 11:00 Patria Buk (Buk, Sportowa 14) 3:4

Kolejka: 3 w dniach 2017-04-22

5 GMINNA SP SĄTOPY  – PATRIA Buk 2017-04-22 11:00 Gminna SP Sątopy (Michorzewo, Szkolna 2) :
6 GKS Dopiewo  – NKS Niepruszewo 2017-04-22 13:00 GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1) :

Kolejka: 4 w dniach 2017-04-29/2017-04-30

7 PATRIA Buk  – GKS Dopiewo 2017-04-29 11:00 Patria Buk (Buk, Sportowa 14) :
8 OBRA Zbąszyń  – GMINNA SP SĄTOPY 2017-04-30 10:00 Obra Zbąszyń (Zbąszyń, 17 Stycznia ) :

Kolejka: 5 w dniach 2017-05-07/2017-05-09

9 GKS Dopiewo  – OBRA Zbąszyń 2017-05-09 17:30 GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1) :
10 NKS Niepruszewo  – PATRIA Buk 2017-05-07 13:00 NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17) :

Kolejka: 6 w dniach 2017-05-13/2017-05-14

11 NKS Niepruszewo  – OBRA Zbąszyń 2017-05-14 13:00 NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17) :
12 GKS Dopiewo  – GMINNA SP SĄTOPY 2017-05-13 11:00 GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1) :

Kolejka: 7 w dniach 2017-05-20

13 GMINNA SP SĄTOPY  – NKS Niepruszewo 2017-05-20 11:00 Gminna SP Sątopy (Michorzewo, Szkolna 2) :
14 OBRA Zbąszyń  – PATRIA Buk 2017-05-20 12:00 Obra Zbąszyń (Zbąszyń, 17 Stycznia ) :

Kolejka: 8 w dniach 2017-05-27/2017-05-28

15 PATRIA Buk  – GMINNA SP SĄTOPY 2017-05-27 11:00 Patria Buk (Buk, Sportowa 14) :
16 NKS Niepruszewo  – GKS Dopiewo 2017-05-28 13:00 NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17) :

Kolejka: 9 w dniach 2017-06-03

17 GKS Dopiewo  – PATRIA Buk 2017-06-03 13:00 GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1) :
18 GMINNA SP SĄTOPY  – OBRA Zbąszyń 2017-06-03 11:00 Gminna SP Sątopy (Michorzewo, Szkolna 2) :

Kolejka: 10 w dniach 2017-06-10

19 OBRA Zbąszyń  – GKS Dopiewo 2017-06-10 12:00 Obra Zbąszyń (Zbąszyń, 17 Stycznia ) :
20 PATRIA Buk  – NKS Niepruszewo 2017-06-10 11:00 Patria Buk (Buk, Sportowa 14) :

 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com