E1 ORLIK

Tu znajdziecie Państwo informację o aktualnych wynikach E1 ORLIK

 

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-03-31/2017-04-02

1 UKS ORZEŁ GRANOWO  – GMINNA SP SĄTOPY 2017-04-01 15:30 UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2) 4:10
2 PROMIEŃ Opalenica  – GSS Grodzisk Wlkp. 2017-03-31 17:30 Promień Opalenica (Opalenica, Gimnazjalna 1) 0:7
3 PIAST JABŁONNA  – PATRIA Buk 2017-04-02 10:30 Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9) 1:4

Kolejka: 2 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

4 GMINNA SP SĄTOPY  – PATRIA Buk 2017-04-08 12:00 Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1) 5:4
5 GSS Grodzisk Wlkp.  – PIAST JABŁONNA 2017-04-08 13:00 GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26) 9:6
6 UKS ORZEŁ GRANOWO  – PROMIEŃ Opalenica 2017-04-09 14:00 UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2) 10:0

Kolejka: 3 w dniach 2017-04-21

7 PROMIEŃ Opalenica  – GMINNA SP SĄTOPY 2017-04-21 17:30 Promień Opalenica (Opalenica, Gimnazjalna 1) :
8 PIAST JABŁONNA  – UKS ORZEŁ GRANOWO 2017-04-21 17:30 Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9) :
9 PATRIA Buk  – GSS Grodzisk Wlkp. 2017-04-21 17:30 Patria Buk (Buk, Sportowa 14) :

Kolejka: 4 w dniach 2017-04-27/2017-04-29

10 GMINNA SP SĄTOPY  – GSS Grodzisk Wlkp. 2017-04-29 12:00 Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1) :
11 UKS ORZEŁ GRANOWO  – PATRIA Buk 2017-04-27 17:00 UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2) :
12 PROMIEŃ Opalenica  – PIAST JABŁONNA 2017-04-28 17:30 Promień Opalenica (Opalenica, Gimnazjalna 1) :

Kolejka: 5 w dniach 2017-05-05/2017-05-06

13 PIAST JABŁONNA  – GMINNA SP SĄTOPY 2017-05-06 13:00 Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9) :
14 PATRIA Buk  – PROMIEŃ Opalenica 2017-05-05 17:30 Patria Buk (Buk, Sportowa 14) :
15 GSS Grodzisk Wlkp.  – UKS ORZEŁ GRANOWO 2017-05-05 17:30 GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26) :

Kolejka: 6 w dniach 2017-05-12/2017-05-13

16 GMINNA SP SĄTOPY  – UKS ORZEŁ GRANOWO 2017-05-13 12:00 Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1) :
17 GSS Grodzisk Wlkp.  – PROMIEŃ Opalenica 2017-05-12 17:00 GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26) :
18 PATRIA Buk  – PIAST JABŁONNA 2017-05-12 17:30 Patria Buk (Buk, Sportowa 14) :

Kolejka: 7 w dniach 2017-05-19/2017-05-20

19 PATRIA Buk  – GMINNA SP SĄTOPY 2017-05-19 17:30 Patria Buk (Buk, Sportowa 14) :
20 PIAST JABŁONNA  – GSS Grodzisk Wlkp. 2017-05-20 13:00 Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9) :
21 PROMIEŃ Opalenica  – UKS ORZEŁ GRANOWO 2017-05-19 17:30 Promień Opalenica (Opalenica, Gimnazjalna 1) :

Kolejka: 8 w dniach 2017-05-26/2017-05-28

22 GMINNA SP SĄTOPY  – PROMIEŃ Opalenica 2017-05-27 12:00 Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1) :
23 UKS ORZEŁ GRANOWO  – PIAST JABŁONNA 2017-05-28 14:00 UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2) :
24 GSS Grodzisk Wlkp.  – PATRIA Buk 2017-05-26 17:00 GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26) :

Kolejka: 9 w dniach 2017-06-02/2017-06-03

25 GSS Grodzisk Wlkp.  – GMINNA SP SĄTOPY 2017-06-03 13:00 GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26) :
26 PATRIA Buk  – UKS ORZEŁ GRANOWO 2017-06-02 17:30 Patria Buk (Buk, Sportowa 14) :
27 PIAST JABŁONNA  – PROMIEŃ Opalenica 2017-06-03 13:00 Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9) :

Kolejka: 10 w dniach 2017-06-08/2017-06-10

28 GMINNA SP SĄTOPY  – PIAST JABŁONNA 2017-06-10 12:00 Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1) :
29 PROMIEŃ Opalenica  – PATRIA Buk 2017-06-09 17:30 Promień Opalenica (Opalenica, Gimnazjalna 1) :
30 UKS ORZEŁ GRANOWO  – GSS Grodzisk Wlkp. 2017-06-08 16:30 UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2) :

 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com