Dojazdy na treningi kadr

Dojazdy na treningi Kadr GSP 
Poniedziałek- kadry Trampkarz C 2 Młodzik D1- dojazd zapewnia GSP
Środa- kadry Trampkarz C2, Młodzik D1, -dojazd zapewniają rodzice.
Poniedziałek- kadra Orlik E 1 dojazd zapewniają rodzice.
Środa- kadra Orlik E 1 dojazd zapewnia GSP.
Treningi kadr ŻAK1 i ŻAK2 do końca marca- dojazd zapewniają rodzice.

Linia nr 1- Trening w Poniedziałki 
Bus wyjeżdża z Wytomyśla o godz. 17.00
Wsiadają koło boiska:
1.Płoński Nikodem(kadra Młodzik D1)
2.Borowiak Marcel ( kadra Młodzik D1)
3.Galas Bartosz ( kadra Trampkarz C2 )

Michorzewo godz. 17.15 wsiadają przy szkole:
1.Nowak Alan (kadra Trampkarz C2)
2.Semmler Norbert (kadra Trampkarz C2)
3.Nowak Marcel ( kadra Młodzik D 1) 
4.Zimny Dawid (kadra Młodzik D1)
Wąsowo 17.25 wsiadają na przystanku autobusowym
1.Przybylak Karol ( kadra Młodzik D 1)
2.Ruta Kacper ( kadra Trampkarz C 2)
3.Łuczak Amadeusz (Trampkarz C 2)

Sątopy 17.35 koło domu państwa Leszczyńskich
1.Geisler Mateusz (kadra Trampkarz C2 )
2.Mikołaj Strzelczak( kadra Trampkarz C2)
3.Rzepecki Igor (kadra Młodzik D 1)
4.Jakubowski Wincenty (kadra Młodzik D 1)
Zawodnicy z kadry Młodzika D1 i Trampkarza C 2 jadą na trening tych kadr do Bukowca.

Linia Nr 2- Poniedziałek
Bus wyjeżdża z Nowego Tomyśla ze stacji Orlen o 17.10
W Tomyślu na Orlenie wsiadają:
1.Kaczmarek Daniel ( kadra Trampkarz C 2)
2.Lisek Kacper (kadra Młodzik D1)
3.Piosik Hubert (kadra Trampkarz C2)
4.Kasperczak Patryk ( kadra Młodzik D1)
5.Pawlak Dominik ( kadra Młodzik D 1)
6.Weselski Adrian (kadra Młodzik D 1)
7.Pietruńko Patryk (kadra Młodzik D 1)
8.Piwowarski Dominik (kadra Młodzik D1)
9.Fogt Bartłomiej (kadra Młodzik D1)
10.Tomiak Krystian (kadra Młodzik D1)

W Borui Kościelnej wsiadają na boisku o godz. 17.20
1.Cichy Kajetan ( kadra ) Trampkarz C2)
2.Fijałkowki Jakub ( kadra Trampkarz C2)
3.Rupa Błażej ( kadra Trampkarz C2)
4.Knop Dawid ( kadra Młodzik D1)
5.Księżnik Radosław ( kadra Trampkarz C2)
6.Adrian Stanek ( kadra Trampkarz C2)
7.Dokowicz Kamil ( kadra Trampkarz C2)
8.Zboralski Jakub ( kadra Trampkarz C2)
9.Zieliński Kacper( kadra Młodzik D1)
10.Fujak Filip ( kadra Młodzik D1)
11.Piosik Adrian (kadra Trampkarz C2)
12.Romanowski Dagobert (kadra Młodzik D 1)
13.Matusiak Maksymilian (kadra Młodzik D 1)
14.Pucicki Mateusz (kadra Młodzika D 1)

Zawodnicy z linii 2 jadą na trening kadry Trampkarza C2 oraz Młodzika D1 do Bukowca.
Trening w Bukowcu kończy się 19.20- Wyjazd 
o godz. 19.30
Bus z linii nr 1
20.00-Wąsowo
20.10-Michorzewo
20.30-Wytomyśl
Bus z linii nr 2 
20.00 Boruja Kościelna
20.15 Nowy Tomyśl Orlen

Linia nr 3-Trening w każdą środę kadra Orlik E1
Bus wyjeżdża z Orlenu w Nowym Tomyślu o godz. 17.00
Wsiadają zawodnicy
1.Mleczak Mikołaj 
2.Królik Filip
4. Ślusarz Jan 
5. Pawlak Kamil

W Borui Kościelnej o godz. 17.30 wsiadają zawodnicy :
1.Araszkiewicz Kacper
2.Matusiak Maksymilian
3.Frąckowiak Wojciech

W Sątopach na dworcu o godz.17.35 wsiada
1.Piotr Izydorski

Trening 18:00- 19.10
Trasa powrotna tak samo jak dojazd.
19.15-Wyjazd z Michorzewa
19.30- Sątopy
19.35- Satopy Dworzec
19.55- Boruja Kościelna
19.45- Nowy Tomyśl Orlen
Linia 1 Bus kończy trasę w Wytomyślu.
Linia 2 Bus kończy trasę w Nowym Tomyślu na Orlenie.
Linia 3 Bus kończy trasę w Nowym Tomyślu na Orlenie.

Opiekunowie na poszczególnych liniach
Linia 1- Bogusław Leszczyński 730 006 846
Linia 2- Magdalena Kwiatkowska 795 570 122
Linia 3- Bogusław Leszczyński 730 006 846
Prosimy, aby wszyscy kadrowicze stawiali się na zbiórki na czas.
Busy nie wyjadą z danego miejsca przed czasem, ale nie będą czekać na poszczególnych przystankach dłużej jak zaplanowano w planie dojazdów.