DOJAZDY NA TRENINGI KADR- AKTUALIZACJA!!!

Poniedziałek- kadry Żak F1, Żak F2, Trampkarz C 2, Młodzik D1- dojazd zapewnia GSP
Środa- kadry Trampkarz C2, Młodzik D1, -dojazd zapewniają rodzice.

Czwartek- kadry Żak F1, Żak F2 dojazd zapewniają rodzice.
Poniedziałek- kadra Orlik E 1 dojazd zapewniają rodzice.
Środa- kadra Orlik E 1 dojazd zapewnia GSP.

Linia nr 1-Trening w Poniedziałki

Bus wyjeżdża z Wytomyśla o godz. 17.00
Wsiadają koło boiska:
1.Płoński Nikodem(kadra Młodzik D1)
2.Borowiak Marcel ( kadra Młodzik D1)
3.Galas Bartosz ( kadra Trampkarz C2 )
Michorzewo godz. 17.15 wsiadają przy szkole:
1.Nowak Alan (kadra Trampkarz C2)
2.Semmler Norbert (kadra Trampkarz C2)
3.Nowak Marcel ( kadra Młodzik D 1) 
4.Zimny Dawid (kadra Młodzik D1)
5. Silski Wiktor (kadra Żak F2)
6. Andrzejewski Maciej (kadra Żak F2)

Wąsowo 17.25 wsiadają na przystanku autobusowym
1.Przybylak Karol ( kadra Młodzik D 1)
2.Ruta Kacper ( kadra Trampkarz C 2)
3.Łuczak Amadeusz (Trampkarz C 2)
4.Łuczak Tobiasz (kadra Żak F1)
5.Berger Alex (kadra Żak F1)
6.Sibilski Aleksander (kadra Żak F1)
7.Rybakowski Filip (kadra Żak F2)

Sątopy 17.35 koło domu państwa Leszczyńskich
1.Geisler Mateusz (kadra Trampkarz C2 )
2.Mikołaj Strzelczak( kadra Trampkarz C2)
3.Rzepecki Igor (kadra Młodzik D 1)
4.Jakubowski Wincenty (kadra Młodzik D 1)

Sątopy Dworzec 17:40 przesiadka zawodników z kadry Żaka F1 i Żaka F2 do busa i dojazd do Borui Kościelnej na trening tych dwóch kadr. 
Zawodnicy z kadry Młodzika D1 i Trampkarza C 2 jadą na trening tych kadr do Bukowca.

Linia Nr 2- Poniedziałek

Bus wyjeżdża z Nowego Tomyśla ze stacji Orlen o 17.10

W Nowym Tomyślu na Orlenie wsiadają:
1.Kaczmarek Daniel ( kadra Trampkarz C 2)
2.Lisek Kacper (kadra Młodzik D1)
3.Piosik Hubert (kadra Trampkarz C2)
4.Kasperczak Patryk ( kadra Młodzik D1)
5.Pawlak Dominik ( kadra Młodzik D 1)
6.Weselski Adrian (kadra Młodzik D 1)
7.Pietruńko Patryk (kadra Młodzik D 1)
8.Piwowarski Dominik (kadra Młodzik D1)
9.Fogt Bartłomiej (kadra Młodzik D1)
10.Tomiak Krystian (kadra Młodzik D1)

W Borui Kościelnej wsiadają na boisku o godz. 17.20
1.Cichy Kajetan ( kadra ) Trampkarz C2)
2.Fijałkowki Jakub ( kadra Trampkarz C2)
3.Rupa Błażej ( kadra Trampkarz C2)
4.Knop Dawid ( kadra Młodzik D1)
5.Księżnik Radosław ( kadra Trampkarz C2)
6.Adrian Stanek ( kadra Trampkarz C2)
7.Dokowicz Kamil ( kadra Trampkarz C2)
8.Zboralski Jakub ( kadra Trampkarz C2)
9.Fujak Filip ( kadra Młodzik D1)
11.Piosik Adrian (kadra Trampkarz C2)
12.Romanowski Dagobert (kadra Młodzik D 1)
13.Matusiak Maksymilian (kadra Młodzik D 1)
14.Pucicki Mateusz (kadra Młodzika D 1)

Około godziny 17:40 na stacji kolejowej w Sątopach spotyka się Linia 1 Bus z Linią 2 Bus i następuje przesiadka.
Zawodnicy z linii 2 przesiadają się i jadą na trening kadry Trampkarza C2 i Młodzika D1 do Bukowca.
Bus z linii 2 zawraca i z kadrowiczami Żak F1 i Żak F2 jedzie na trening kadr do Borui Kościelnej. 
Przesiadają się również opiekunowie.
Pani Magdalena Kwiatkowska jedzie do Bukowca. Pan Bogusław Leszczyński do Borui Kościelnej.

Trening w Borui Kościelnej od 18:00 do 19:15.
Trening w Bukowcu od 18:00 do 19:30.

Bus z linii nr 1
20.00-Wąsowo
20.10-Michorzewo
20.30-Wytomyśl

Bus z linii nr 2 
20.00 Boruja Kościelna
20.15 Nowy Tomyśl Orlen

Linia nr 3-Trening w każdą środę kadra Orlik E1

Bus wyjeżdża z Orlenu w Nowym Tomyślu o godz. 17.00
Wsiadają zawodnicy
1.Mleczak Mikołaj 
2.Królik Filip
4. Ślusarz Jan 
5. Pawlak Kamil

W Borui Kościelnej o godz. 17.30 wsiadają zawodnicy :
1.Araszkiewicz Kacper
2.Matusiak Maksymilian
3.Frąckowiak Wojciech

W Sątopach na dworcu o godz.17.35 wsiada
1.Piotr Izydorski

Trening 18:00- 19.10
Trasa powrotna tak samo jak dojazd.
19.15-Wyjazd z Michorzewa
19.30 – Sątopy
19.35- Satopy Dworzec
19.55- Boruja Kościelna
19.45- Nowy Tomyśl Orlen
Linia 1 Bus kończy trasę w Wytomyślu.
Linia 2 Bus kończy trasę w Nowym Tomyślu na Orlenie.
Linia 3 Bus kończy trasę w Nowym Tomyślu na Orlenie

Opiekunowie na poszczególnych liniach
Linia 1- Bogusław Leszczyński 730 006 846
Linia 2- Magdalena Kwiatkowska 795 570 122
Linia 3- Bogusław Leszczyński 730 006 846
Prosimy, aby wszyscy kadrowicze stawiali się na zbiórki na czas.
Busy nie wyjadą z danego miejsca przed czasem, ale nie będą czekać na poszczególnych przystankach dłużej jak zaplanowano w planie dojazdów.