D2 MŁODZIK

Tu znajdziecie Państwo informację o aktualnych wynikach D2 MŁODZIK

 

RUNDA II

Kolejka: 12 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

1 Pauza: STOPER Poznań  – WARTA I POZNAŃ ____-__-__ __:__ :
2 SOKÓŁ Pniewy  – UNIA Swarzędz 2017-04-01 11:30 Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9) 0:7
3 SPN SZAMOTUŁY  – KOZIOŁEK POZNAŃ 2017-04-01 13:30 SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6) 3:1
4 SUCHARY Suchy Las  – Nielba Wągrowiec 2017-04-01 09:30 Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .) 0:5
5 SF LUBOŃ  – GMINNA SP SĄTOPY 2017-04-02 13:00 Stadion Miejski (Luboń, Rzeczna 2) 1:1
6 AP REISSA II Jarocin Poznań  – SPARTA I Oborniki 2017-04-01 10:00 Akademia Reissa Poznań (Jarocin, Sportowa 6) 3:0

Kolejka: 13 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

7 AP REISSA II Jarocin Poznań  – Pauza: STOPER Poznań ____-__-__ __:__ :
8 SPARTA I Oborniki  – SF LUBOŃ 2017-04-09 14:00 Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2) 1:2
9 GMINNA SP SĄTOPY  – Nielba Wągrowiec 2017-04-08 10:00 Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1) 0:6
10 SUCHARY Suchy Las  – SPN SZAMOTUŁY 2017-04-08 09:30 Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .) 1:2
11 KOZIOŁEK POZNAŃ  – SOKÓŁ Pniewy 2017-04-09 14:00 Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1) 11:1
12 UNIA Swarzędz  – WARTA I POZNAŃ 2017-04-09 14:00 Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1) 0:3

Kolejka: 14 w dniach 2017-04-22/2017-04-23

13 Pauza: STOPER Poznań  – UNIA Swarzędz ____-__-__ __:__ :
14 WARTA I POZNAŃ  – KOZIOŁEK POZNAŃ 2017-04-22 12:00 Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12) :
15 SOKÓŁ Pniewy  – SUCHARY Suchy Las 2017-04-23 11:00 Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9) :
16 SPN SZAMOTUŁY  – GMINNA SP SĄTOPY 2017-04-22 13:30 SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6) :
17 Nielba Wągrowiec  – SPARTA I Oborniki 2017-04-23 11:00 Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59) :
18 SF LUBOŃ  – AP REISSA II Jarocin Poznań 2017-04-23 13:00 Stadion Miejski (Luboń, Rzeczna 2) :

Kolejka: 15 w dniach 2017-04-13/2017-04-30

19 SF LUBOŃ  – Pauza: STOPER Poznań ____-__-__ __:__ :
20 AP REISSA II Jarocin Poznań  – Nielba Wągrowiec 2017-04-29 10:00 Akademia Reissa Poznań (Jarocin, Sportowa 6) :
21 SPARTA I Oborniki  – SPN SZAMOTUŁY 2017-04-30 14:00 Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2) :
22 GMINNA SP SĄTOPY  – SOKÓŁ Pniewy 2017-04-29 10:00 Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1) :
23 SUCHARY Suchy Las  – WARTA I POZNAŃ 2017-04-29 09:30 Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .) :
24 KOZIOŁEK POZNAŃ  – UNIA Swarzędz 2017-04-13 10:00 Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1) :

Kolejka: 16 w dniach 2017-05-03/2017-05-07

25 Pauza: STOPER Poznań  – KOZIOŁEK POZNAŃ ____-__-__ __:__ :
26 UNIA Swarzędz  – SUCHARY Suchy Las 2017-05-07 14:00 Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1) :
27 WARTA I POZNAŃ  – GMINNA SP SĄTOPY 2017-05-06 10:00 Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12) :
28 SOKÓŁ Pniewy  – SPARTA I Oborniki 2017-05-03 11:30 Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9) :
29 SPN SZAMOTUŁY  – AP REISSA II Jarocin Poznań 2017-05-06 13:30 SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6) :
30 Nielba Wągrowiec  – SF LUBOŃ 2017-05-07 11:00 Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59) :

Kolejka: 17 w dniach 2017-05-13/2017-05-14

31 Nielba Wągrowiec  – Pauza: STOPER Poznań ____-__-__ __:__ :
32 SF LUBOŃ  – SPN SZAMOTUŁY 2017-05-14 11:00 :
33 AP REISSA II Jarocin Poznań  – SOKÓŁ Pniewy 2017-05-13 10:00 Akademia Reissa Poznań (Jarocin, Sportowa 6) :
34 SPARTA I Oborniki  – WARTA I POZNAŃ 2017-05-14 14:00 Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2) :
35 GMINNA SP SĄTOPY  – UNIA Swarzędz 2017-05-13 10:00 Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1) :
36 SUCHARY Suchy Las  – KOZIOŁEK POZNAŃ 2017-05-13 09:30 Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .) :

Kolejka: 18 w dniach 2017-05-20/2017-05-21

37 Pauza: STOPER Poznań  – SUCHARY Suchy Las ____-__-__ __:__ :
38 KOZIOŁEK POZNAŃ  – GMINNA SP SĄTOPY 2017-05-21 16:00 Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1) :
39 UNIA Swarzędz  – SPARTA I Oborniki 2017-05-21 14:00 Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1) :
40 WARTA I POZNAŃ  – AP REISSA II Jarocin Poznań 2017-05-20 10:00 Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12) :
41 SOKÓŁ Pniewy  – SF LUBOŃ 2017-05-20 13:00 Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9) :
42 SPN SZAMOTUŁY  – Nielba Wągrowiec 2017-05-20 13:30 SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6) :

Kolejka: 19 w dniach 2017-05-27/2017-05-28

43 SPN SZAMOTUŁY  – Pauza: STOPER Poznań ____-__-__ __:__ :
44 Nielba Wągrowiec  – SOKÓŁ Pniewy 2017-05-28 13:30 Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59) :
45 SF LUBOŃ  – WARTA I POZNAŃ 2017-05-28 13:00 Stadion Miejski (Luboń, Rzeczna 2) :
46 UNIA Swarzędz  – AP REISSA II Jarocin Poznań 2017-05-28 16:00 Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1) :
47 SPARTA I Oborniki  – KOZIOŁEK POZNAŃ 2017-05-28 14:00 Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2) :
48 GMINNA SP SĄTOPY  – SUCHARY Suchy Las 2017-05-27 10:00 Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1) :

Kolejka: 20 w dniach 2017-06-03/2017-06-04

49 Pauza: STOPER Poznań  – GMINNA SP SĄTOPY ____-__-__ __:__ :
50 SUCHARY Suchy Las  – SPARTA I Oborniki 2017-06-03 09:30 Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .) :
51 KOZIOŁEK POZNAŃ  – AP REISSA II Jarocin Poznań 2017-06-04 12:00 Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1) :
52 UNIA Swarzędz  – SF LUBOŃ 2017-06-04 14:00 Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1) :
53 WARTA I POZNAŃ  – Nielba Wągrowiec 2017-06-04 14:00 Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12) :
54 SOKÓŁ Pniewy  – SPN SZAMOTUŁY 2017-06-03 13:00 Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9) :

Kolejka: 21 w dniach 2017-06-10/2017-06-11

55 SOKÓŁ Pniewy  – Pauza: ____-__-__ __:__ Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9) :
56 SPN SZAMOTUŁY  – WARTA I POZNAŃ 2017-06-10 13:30 SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6) :
57 Nielba Wągrowiec  – UNIA Swarzędz 2017-06-11 10:00 Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59) :
58 SF LUBOŃ  – KOZIOŁEK POZNAŃ 2017-06-11 13:00 Stadion Miejski (Luboń, Rzeczna 2) :
59 AP REISSA II Jarocin Poznań  – SUCHARY Suchy Las 2017-06-10 11:00 Akademia Reissa Poznań (Jarocin, Sportowa 6) :
60 GMINNA SP SĄTOPY  – SPARTA I Oborniki 2017-06-10 10:00 Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1) :

Kolejka: 22 w dniach 2017-06-17/2017-06-18

61 Pauza: STOPER Poznań  – SPARTA I Oborniki ____-__-__ __:__ :
62 GMINNA SP SĄTOPY  – AP REISSA II Jarocin Poznań 2017-06-17 10:00 Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1) :
63 SUCHARY Suchy Las  – SF LUBOŃ 2017-06-17 09:30 Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .) :
64 KOZIOŁEK POZNAŃ  – Nielba Wągrowiec 2017-06-17 16:00 Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1) :
65 UNIA Swarzędz  – SPN SZAMOTUŁY 2017-06-17 14:00 Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1) :
66 WARTA I POZNAŃ  – SOKÓŁ Pniewy 2017-06-18 10:00 Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12) :

 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com