APEL nr 3

APEL nr 3

Szanowni rodzice, członkowie Gminnej Szkółki Piłkarskiej.

     Na samym początku chcemy bardzo podziękować tym rodzicom, którzy systematycznie opłacają składki członkowskie wspierając tym samym wszystkie nasze  statutowe działania. Bez waszego wsparcia trudno byłoby funkcjonować na dotychczasowym poziomie. Mamy wielką nadzieję, że najgorszy moment mamy za sobą.

Wszystkie osoby, które nie opłaciły składek bardzo prosimy o  takowe wpłaty.

   Jeśli są osoby, których sytuacja finansowa nie pozwala na opłacanie składek bardzo prosimy o kontakt. Regulamin klubu daje w szczególnych przypadkach możliwość zwolnienia z opłacania składek bez konieczności wypisywania dziecka ze szkółki. Od samego początku funkcjonowania klubu podchodziliśmy do osób, które potrafiły być szczere bardzo elastycznie kierując się zasadą

„Tyle jesteś wart ile możesz pomóc drugiemu człowiekowi”

   Gwarantujemy, że nad każdym wnioskiem pochylimy się indywidualnie dla dobra państwa dzieci a naszych zawodników.

   Moglibyśmy zwyczajnie odwołać sie do regulaminu klubu (§ 4 pkt4, http://gsp.edu.pl/ .  Chcemy jednak podejść do tego problemu  na zasadach partnerskich .

  Jako zarząd klubu gwarantujemy, że wszystkie jednostki treningowe które nie odbyły się zostaną odrobione w formie obozów dochodzeniowych, (Apel nr 2). Z informacji .które posiadamy na dzień dzisiejszy taka forma będzie dopuszczalna.

    Kadry GSP na określonych zasadach zaczynają treningi od 13 maja więc okres bez treningów to 8 tygodni. Jeśli okaże się ,że PZPN nie pozwoli realizować planu treningowego w ramach certyfikatu w formie obozu dochodzeniowego to w miesiącu lipcu i sierpniu zwiększymy ilość jednostek treningowych o taka ilość aby nikt nie został pokrzywdzony.

  Odziały GSP również na określonych zasadach w większości rozpoczną zajęcia po 18 maja (czekamy za zgodą niektórych zarządców obiektami, większość juz posiadamy).Czyli okres bez treningów to 9  tygodni Szczegółowa rozpiski dla danych grup będziemy zamieszczać w tym tygodniu na naszej stronie.

   Na chwilę obecną nie można organizować żadnych meczów ani turniejów. Jeśli w kolejnym etapie odmrażania  gospodarki Rząd RP da taką możliwość to mamy przygotowanych kilka wariantów rywalizacji sportowej.

  Jeśli ktokolwiek ma pytania to prosimy o kontakt do prezesa klubu pana Tomasza Leszczyńskiego pod nr 605236141.Rozmowa w formie komentarzy na profilach społecznościowych to nie miejsce na odpowiadanie na pytania.

   Zawsze jesteśmy otwarci na dialog, słuchamy ludzi którzy mają ciekawe pomysły, nikogo nie lekceważymy. Wszyscy dbajmy o wizerunek naszego klubu bo jest to klub wyjątkowy który rozwija się na wielu płaszczyznach.

„RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ OSOBNO NIEWIELE”