APEL do rodziców.

Szanowni rodzice, członkowie Gminnej Szkółki Piłkarskiej.

Sytuacja, która spotkała  cały świat w tym także Polskę to egzamin dla nas wszystkich. Trzeba wiele  spraw odłożyć, zrobić inaczej.

Jako zarząd klubu także musimy zmierzyć się z wieloma wyzwaniami, zadbać o to żebyśmy mogli normalnie wrócić do naszej piłkarskiej rzeczywistości.

Przecież nikt z nas nie zawinił.

Funkcjonowanie klubu to nie tylko treningi. Trzeba prowadzić księgowość, opłacać rachunki, prowadzić stronę internetową, wypełniać różnego rodzaju panele. To także obowiązek płacenia wynagrodzeń za pracę, składek ZUS i opłaty do Urzędu skarbowego.

Moglibyśmy zwyczajnie odwołać się do regulaminu klubu (§ 4 pkt4, http://gsp.edu.pl/ .  Chcemy jednak podejść do tego problemu  na zasadach partnerskich .Apelujemy do was o systematyczne  opłacenie składek członkowskich bez których funkcjonowanie klubu może zostać poważnie zachwiane.

Przedstawiamy poniżej plan przeprowadzenia wszystkich zaległych treningów zakładając ,że na boiska wrócimy po Świętach Wielkanocy.

Do odrobienia  okres  10.03.2020-13.04.2019  (5 tygodni)

Grupy oddziałowe GSP

Maj – wydłużenie jednostek treningowych o 30 minut 

np. Wtorek, Czwartek po 90 minut

Czerwiec-dodatkowa jednostka treningowa wydłużona o 30 minut.(w przypadku gdy w dany weekend nie będzie rozgrywany turniej, trener może trening przeprowadzić. w sobotę do południa).

np. Wtorek, Czwartek po  60 minut. Piątek  90 minut

W przypadku gdyby przerwa  trwała dłużej treningi przesunięte zostaną na Lipiec.

Kadry  GSP  Sątopy

Skrzaty-dodatkowa jednostka treningowa do końca Czerwca

Żaki F2-dodatkowa jednostka do końca Czerwca

Żaki F1-Treningi w Lipcu.(możliwość dodatkowych jednostek w czerwcu)

Orlik E2-Czwarty trening w czerwcu oraz treningi do 18 Lipca.

Orlik E1- Treningi w Lipcu

Trampkarz C1- treningi w Lipcu

Młodzik D1- treningi w Lipcu  w formie obozu  dochodzeniowego  mającego charakter wyrównawczy. 10 dni po 2 jednostki treningowe dziennie.(klub zorganizuje czas wolny a także posiłek.

W przypadku gdy przerwa potrwa dłużej zaległy plan treningowy ustalony zostanie z PZPN.

Szczegóły z rodzicami zostaną ustalone na specjalnym zebraniu organizacyjnym.

Od sierpnia 2020 roku ze względu na nowy sezon rozgrywkowy 2020/2021 a także wymogi certyfikacji obowiązywać będzie nowy podział drużyn.

Zarząd  Gminnej Szkółki Piłkarskiej Sątopy.