AKTUALIZACJA – wznawiamy treningi.

AKTUALIZACJA – wznawiamy treningi.

Poniżej przedstawiamy aktualizację PLANU TRENINGOWEGO. 

Prosimy również o pobranie

OŚWIADCZENIA 

o dobrowolnym udziale w treningu. 

 

HARMONOGRAM TRENINGÓW W GRUPACH 6 OSOBOWYCH KADR GSP

 

GRUPA 1   Treningi w Borui Kościelnej

Trener Werner Jakub  Wtorek, Czwartek godz. 16.00-17.00

1.Śliż Fabian

2.Bruździński Mikołaj

3.Szymkowiak Alan

4.Michałowicz Jakub

5.Ożga Alan

6.Czapracki Jakub

 

Grupa 2 Treningi w Borui Kościelnej  Poniedziałek, Środa godz.16.00-17.00

Trener Krzysztof Skotarczyk

1.Teichert Hubert

2.Rybakowski Kacper

3.Wesołowski Oskar

4.Maciejewski Julian

5.Pienięzny Szymon

6.Sibilski Artur

 

Grupa 3 Treningi w Borui Kościelnej Wtorek  godz.17.30-18.30

Piątek godz. 16.30-17.30

Trener Tomasz Leszczyński

1.Mierzwiński Marcel

2.Protas Marcel

3.Napierała Antoni

4.Lotka Kacper

5.Leszczyński Alexander

6.Przybył Bartosz

 

Grupa  4 Treningi w Michorzewie na Orliku Wtorek, Czwartek godz.17.15-18.15

Trener Tomasz Matusiak

1.Łuczak Tobiasz

2.Andrzejewski Maciej

3.Sibilski Aleksander

4.Haufa Dawid

5.Berger Aleks

 

Grupa 5 Treningi w Nowym Tomyślu  Wtorek, Czwartek 19.00-19.45

Trener Tomasz Matusiak

1.Świergiel Filip

2.Kański Jacek

3.Przybylak Aleksander

4.Rupa Bartosz

5.Cichowski Nikodem

6.Cichowski Miłosz

 

Grupa 6 Treningi w Michorzewie na Orliku Poniedziałek, Środa 16.45-17.45

Trener Arkadiusz Heliński

1.Dybiona Szymon

2.Dybiona Antoni

3.Fornalik Albert

4.Zimny Dawid

5.Lotka Jan

6.Ludwiczak Piotr 

 

Grupa 7  Treningi w Michorzewie Poniedziałek, Środa 17.45-18.45

Trener Arkadiusz Heliński

1.Kwiatkowski Mateusz

2.Szałek Franciszek

3.Frąckowiak Wojciech

4.Murawski Maksymilian

5.Królik Filip

6.Mleczak  Mikołaj

 

Grupa 8 Treningi w Borui Kościelnej Poniedziałek, Czwartek  godz.17.15-18.15

Trener Jakub Kałek

1.Matusiak Maksymilian

2.Knop Dawid

3.Dagobeet Romanowski

4.Filip Fujak

5.Kasztelan Maciej

6.Ślusarz Jan

 

Grupa 9 Treningi w Bukowcu Poniedziałek ,Środa  godz.18.00-19.00

Trener Adrian Jakubowicz

1.Izydorski Krzysztof

2.Kaczmarek Jakub

3.Izydorski Piotr

4.Fogt Bartłomiej

5.Piwowarski Dominik

6.Kacper Lisek

 

Grupa 10 Treningi w Borui Kościelnej

Poniedziałek, Czwartek 18.30.-19.30

Trener Jakub Kałek,

1.Dokowicz Kamil

2.Fijałkowski Jakub

3.Księżnik Radosław

4.Kajetan Cichy

5.Mateusz Geisler

 

Grupa 11 Treningi w Wąsowie

 Wtorek, Czwartek  godz. 18.15-19.15

Trener  Jakub Werner

1.Semmler Norbert

2.Nowak Alan

3.Łuczak Amadeusz

4.Ruta Kacper

5.Bartosz Galas

6.Karol Przybylak