AKTUALIZACJA – 1 (9 maja 2020) wznawiamy treningi

AKTUALIZACJA – 1 (9 maja 2020) wznawiamy treningi

 

Szanowni rodzice.
 
W związku z tym, iż jako klub musieliśmy spełnić szereg procedur treningi grup 6 osobowych rozpoczynamy 13.05.2020 r.
Wszystko po to by zapewnić jak najbezpieczniejsze warunki do treningu w tym specyficznym czasie.
Podział grup jest ostateczny.
Jeśli mieli by państwo jakiekolwiek pytania to prosimy kierować je bezpośrednio do trenerów prowadzących daną grupę. Mamy nadzieję, że już niedługo trenować będziemy w pełnych grupach.
Poniżej przedstawiamy aktualny harmonogram oraz zasady obowiązujące  w obecnym czasie.
Przypominamy o obowiązku dostarczenia na pierwszy trening oświadczenia —> OŚWIADCZENIE

Bardzo prosimy również aby zapoznali państwo swoje dzieci z zasadami, które są niezbędne do zachowania optymalnych warunków sanitarnych. (trening na 6 z plusem)

 
 

TRENING NA SZÓSTKĘ Z PLUSEM

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA PODCZAS TRENINGÓW GMINNEJ SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ SĄTOPY W CZASIE PANDEMII KORONAWIRUSA

1.Ograniczona liczba- tylko i wyłącznie trener oraz 6 zawodników.

2.Obowiązek zakrywania twarzy przed i po treningu.(w czasie treningu  nie ma obowiązku).

3.Zachowanie dystansu społecznego podczas zajęć (specjalne środki treningowe).

4.Brak możliwości korzystania z szatni ,dostępna toaleta.

5.Wyznaczone miejsce dla każdego zawodnika na sprzęt treningowy.

– każdy zawodnik stawia się na trening  z plecakiem ,który służy mu do przechowania maseczki (lub innego przedmiotu do zakrywania twarzy) a także wody.

-każdy zawodnik ma przypisaną piłkę z danym numerem i korzysta tylko z niej.

–  podczas zajęć sprawdzenie numeru piłki odbywa się poprzez przesunięcie piłki  nogą.

6.Dezynfekcja sprzętu treningowego odbywa się po każdej jednostce treningowej.

7.Dezynfekcja rąk obowiązkowa dla wchodzącego i opuszczającego obiekt (klub zapewnia  środek dezynfekcyjny a także przygotowuje specjalne miejsce na tą czynność).

8.Rodzic lub opiekun, który przywozi zawodnika na zajęcia nie wchodzi na obiekt a na parkingu zachowuje dystans społeczny.

9.Zawodnik stawia się na trening nie prędzej niż na 5 minut przed jego rozpoczęciem.

10.Zawodnik powyżej 13 roku życia opuszcza obiekt 5 minut po zakończeniu zajęć.

11.Rodzic lub opiekun odbiera dziecko poniżej 13 roku życia  punktualnie 5 minut po zakończeniu zajęć.

12.Trener przestrzega wszystkich norm sanitarnych.

HARMONOGRAM TRENINGÓW W GRUPACH 6 OSOBOWYCH KADR GSP

GRUPA 1   Treningi w Borui Kościelnej

Trener Werner Jakub  Wtorek, Czwartek godz. 16.00-17.00

1.Śliż Fabian

2.Bruździński Mikołaj

3.Szymkowiak Alan

4.Michałowicz Jakub

5.Ożga Alan

6.Czapracki Jakub

 

Grupa 2 Treningi w Borui Kościelnej  Poniedziałek, Środa godz.16.00-17.00

Trener Krzysztof Skotarczyk

1.Teichert Hubert

2.Rybakowski Kacper

3.Wesołowski Oskar

4.Maciejewski Julian

5.Pienięzny Szymon

6.Sibilski Artur

Grupa 3 Treningi w Borui Kościelnej Wtorek  godz.17.30-18.30

Piątek godz. 16.30-17.30

Trener Tomasz Leszczyński

1.Mierzwiński Marcel

2.Protas Marcel

3.Napierała Antoni

4.Lotka Kacper

5.Leszczyński Alexander

6.Przybył Bartosz

Grupa  4 Treningi w Michorzewie na Orliku Wtorek, Czwartek godz.17.15-18.15

Trener Tomasz Matusiak

1.Łuczak Tobiasz

2.Andrzejewski Maciej

3.Sibilski Aleksander

4.Haufa Dawid

5.Berger Aleks

Grupa 5 Treningi w Nowym Tomyślu  Wtorek, Czwartek 19.00-19.45

Trener Tomasz Matusiak

1.Świergiel Filip

2.Kański Jacek

3.Przybylak Aleksander

4.Rupa Bartosz

5.Cichowski Nikodem

6.Cichowski Miłosz

 

Grupa 6 Treningi w Michorzewie na Orliku Poniedziałek, Środa

16.45-17.45

Trener Arkadiusz Heliński

1.Dybiona Szymon

2.Dybiona Antoni

3.Fornalik Albert

4.Zimny Dawid

5.Lotka Jan

6.Ludwiczak Piotr

Grupa 7 Treningi w Michorzewie Poniedziałek, Środa

18.00-19.00

Trener Arkadiusz Heliński

1.Kwiatkowski Mateusz

2.Szałek Franciszek

3.Frąckowiak Wojciech

4.Murawski Maksymilian

5.Królik Filip

6.Mleczak  Mikołaj

 

Grupa 8 Treningi w Borui Kościelnej Poniedziałek, Czwartek  godz.17.15-18.15

Trener Jakub Kałek

1.Matusiak Maksymilian

2.Knop Dawid

3.Dagobeet Romanowski

4.Filip Fujak

5.Kasztelan Maciej

6.Ślusarz Jan

Grupa 9 Treningi w Bukowcu Poniedziałek ,Środa  godz.18.00-19.00

Trener Adrian Jakubowicz

1.Izydorski Krzysztof

2.Kaczmarek Jakub

3.Izydorski Piotr

4.Fogt Bartłomiej

5.Piwowarski Dominik

6.Kacper Lisek

Grupa 10 Treningi w Borui Kościelnej

Poniedziałek, Czwartek 18.30.-19.30

Trener Jakub Kałek,

1.Dokowicz Kamil

2.Fijałkowski Jakub

3.Księżnik Radosław

4.Kajetan Cichy

5.Mateusz Geisler

Grupa 11 Treningi w Wąsowie

Poniedziałek, środa  godz. 18.15-19.15

Trener  Jakub Werner

1.Semmler Norbert

2.Nowak Alan

3.Łuczak Amadeusz

4.Ruta Kacper

5.Bartosz Galas

6.Karol Przybylak