PRZEGRANA Z POLONIA ŚRODA WLKP

Zespół GSP 2005/2006 w meczu wyjazdowym przegrał z Polonia Środa Wielkopolska 5-1. Spotkanie to rozegrano w ramach 5. kolejki I Ligi Okręgowej trampkarz C1.
Mecz w naszym wykonaniu był dobry. Pierwsza połowa dała obraz tego nad czym pracowaliśmy w minionym mikrocyklu. Jestem zadowolony z chłopaków, że zaczynają realizować aspekty taktyczne na boisku. Do przerwy utrzymywał się wynik 1-1. Brakowało nam skuteczności. W drugiej połowie byliśmy skoncentrowani do 20 minuty. Później narastające zmęczenie spowodowało błędne decyzje oraz wykonanie. Przeciwnicy wykorzystali to, zdobywając 4 bramki w 10 minut. Mamy pewien niedosyt po tym meczu. Jesteśmy gotowi do dalszej pracy. Przeanalizujemy błędy, wyciągniemy wnioski i w kolejnej kolejce powalczymy o 3 pkt.